
Гідромасажний бокс 126 90x90 матовий душова кабіна розсувна на низькому піддоні
14 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 126-90FJ
Гідромасажний бокс 126 90x90х210см матовий душова кабіна розсувні двері з низьким піддоном
Доставка новою поштою на відділення 1200-1500грн
096-508-46-29
Душова кабіна закритого типу не вимагає встановлення до стіни ванної кімнати.
Характеристики:
- Довжина: 90см
- Ширина: 90см
- Висота: 210см
- Піддон: низький, висота 14см
- Матеріал профілю: алюміній
- Колір профілю: сатин
- Скло: гартоване 4мм
- Переднє скло матове .
- Задні стекла білі.
- Гідромасажна панель: змішувач, 3 форсунки
- Верхній душ
- Гнучкий шланг з лійкою
- Полочка
- Сифон
- Магнітний замок.
Гідробокс - це конструкція, яка гармонійно поєднала функції душу і ванни, поєднавши в собі їх головні переваги
Гідробокси бувають асиметричними, пристінними та кутовими, з високим і низьким піддоном. Це чудова альтернатива стандартній ванні, адже скляні стіни чудово захищають від виплескування води на підлогу, а наявність глибокого піддону дозволить купати маленьких дітей, прати або замочувати речі.
Гідробокс з низьким піддоном відмінно підійде для людей похилого віку. Адже для того щоб зайти всередину гідробоксу не потрібно піднімати високо ногу, а просто зробити крок, включити воду зручної температури, і отримувати насолоду від водних процедур. Скляні двері гідробоксу з магнітним замком, надійно захистять приміщення від вологи, в більшості випадків двері розсувні, виготовляються із загартованого скла (прозорого, матового або тонованого).
Якщо ви вирішили придбати собі цей вид сучасної душової кабіни, то в описі гідробоксу зверніть увагу на його додаткові функції. Вибирайте гідробокс з функціями, які ви використовуватимете постійно. Функція душу в кабіні може бути, зі знімною лійкою, або тропічним. Майже у всіх гідробоксах є гідромасаж. Напір води та напрямок струменя можна змінювати за допомогою регульованих форсунок, залежно від ваших уподобань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Гідромасажна кабіна |
| Тип кабіни | Закрита |
| Комбінована кабіна | Так |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Повностінне |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Вага | 73 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Висота піддону | 140 мм |
| Масаж | |
| Вертикальний гідромасаж | Так |
| Кількість форсунок для вертикального масажу | 3 |
| Масаж спини | Так |
| Кількість форсунок для масажу спини | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Комплектація душової кабіни | Полиця, Душова лійка, Змішувач |
| Регульована висота ніжок | Так |
| Тропічний душ | Так |
| Контрастний душ | Так |
| Вентиляція | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Гідромасажний бокс 126 90x90 матова душова кабіна розсувна на низькому піддоні |
- Ціна: 14 100 ₴





