
Душова кабіна 80х80x195 см з глибоким піддоном матове скло 4мм розсувні двері
7 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80-7125
+380 (96) 508-46-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна 80х80x195 см напівкругла з глибоким піддоном матове загартоване скло 4мм розсувні двері
ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ НОВОЮ ПОШТОЮ НА ВІДДІЛЕННЯ 1700-2000грн
Характеристики:
- Країна: Китай
- Тип: душова кабіна
- Форма: чверть кола
- Розташування: кутове
- Вхід: спереду
- Піддон: високий
- Матеріал піддону: акрил
- Конструкція дверей: розсувна
- Скло: 4мм
- Колір переднього скла: матове
- Матеріал профілю: алюміній
- Колір профілю: сірий
Розміри:
- Довжина: 80 см
- Ширина: 80 см
- Висота з піддоном: 195см
- Висота піддона: 43 см
- Глибина піддона: 28 см
Розмір душової кабіни 80x80 см, висота 195 см. Проста комплектація всіх душових кабін.
Піддон має металевий каркас, він забезпечує стійкість і міцність чаші. Максимальне навантаження – до 120 кг. Сифон входить у комплект.
Профіль виконаний у сірому варіанті, двері кабіни - матові. Рух дверей здійснюється за допомогою підшипникових роликів у колір профілю. Магнітний замок забезпечить герметичність дверей.
Душова кабіна розміром 80х80х190 см, країна-виробник Китай. Піддон високий, виготовлений із матеріалу акрил. Переднє скло матове завтовшки 4 мм, профіль сірий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Висота піддону | 430 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регульована висота ніжок | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душова кабіна 80х80x195 см з глибоким піддоном матове скло 4 мм розсувні двері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴



