
Душовий піддон 90х90х13см низький акриловий Shower Bafy напівкруглий для душової кабіни
3 750 ₴
- Немає в наявності
- Код: Bafy oval-90
Душовий піддон Shower Bafy 90х90х13см напівкруглий акриловий піддон для душу з цілісною передньою панеллю низький
ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ 400-600 ГРН
Характеристики:
Довжина: 90см
Ширина: 90см
Висота: 13см
Діаметр зливного отвору: 5см
Вид піддону: низький
Форма: напівкруглий
Вид встановлення: кутовий, підлоговий
Передня панель: ціліснолита по всьому периметру піддону
Матеріал піддону: акрил
Колір піддону: білий
Виробник: Shower
Країна виробник: Туреччина
Душовий піддон акриловий, безкаркасний, виконаний у квадратній формі, армований скловолокном. На дні піддону дерев'яна плита завтовшки 15мм.
Душові піддони є незамінною частиною будь-якої душової кабіни або просто ванної кімнати. Головним їх завданням є захист підлогового покриття ванної від вологи, а також збір проточної води, що надходить з крана і виведення її в каналізаційну систему.
Серед ключових функцій душових піддонів можна виділити такі:
- ефективний захист меблів та покриття для підлоги ванної кімнати від водяних бризок, які можуть спровокувати в місцях відколів, між плиткою розвиток грибка і мікробів;
- зниження механічного впливу та тиску від напору води на зливну систему душу;
- теплоізоляція стоп людини (від бетонної підлоги);
- за рахунок з'єднання дверей та основи душової кабінки забезпечується повна герметичність пристрою;
- фіксація стоп на підставі душового кпіддону, що дозволяє безпечно приймати душ без ризику посковзнутися на мокрій поверхні.
Основні переваги душових піддонів:
- величезний вибір моделей різних форм і розмірів, що дозволяє підібрати варіант під будь-яку ванну і під будь-яке стилістичне рішення;
- завдяки ефектному вигляду деяких моделей піддонів душова кабіна може стати центром композиції ванною;
- захисні властивості душового піддону здатні значно покращити зовнішні показники меблів у ванній кімнаті та продовжити її термін служби;
- піддон є необхідним елементом при встановленні кутової душової кабіни з розсувними дверцятами, крім того, піддони кутової форми здатні якісно заощадити вільний простір у ванній.
- Серед матеріалів, які найчастіше застосовуються при виготовленні душових піддонів та ванн можна виділити акрил.
Акрил сьогодні вважається найпопулярнішим матеріалом у виготовленні сантехніки для ванної кімнати.
Плюси
Догляд. Акрил не потребує особливого догляду, легко очищається від бруду та полірується.
Комфорт. Акрилові ванни та піддони дуже швидко прогріваються і не шумлять при попаданні струменів води.
Вага. Душові піддони з акрилу досить легкі, що дозволяє монтувати їх у будь-яких умовах і не змушує встановлювати додаткові підпірки.
Ремонт. При поломці акрилових моделей або утворенні тріщин на їх поверхні такі зразки підлягають швидкому відновленню і не втрачають міцність.
Форми. Завдяки структурі з акрилу можна виготовляти душові піддони будь-яких форм та розмірів, що дозволяє використовувати їх у будь-якому стилі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shower |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма піддону | Чверть кола |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5 см) |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Пристінний, Кутовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 50 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для піддону | Так |
| Панель для піддону | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душовий піддон 90х90х13 см низький акриловий Shower Bafy напівкруглий для душової кабіни |
- Ціна: 3 750 ₴


