
Душовий піддон 100х80х13 см прямокутний акриловий низький для душової кабіни
4 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7007-100
+380 (96) 508-46-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон душовий 100х80х13см акриловий прямокутний для душу низький з ніжками
ДОСТАВКА НА ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ 550-650 ГРН
Характеристики:
Довжина: 100см
Ширина: 80см
Висота: 13см
Діаметр зливного отвору: 5см
- Вид піддону: низький
- Форма: прямокутний
- Вид встановлення: кутовий, підлоговий
- Матеріал піддону: акрил
- Колір піддону: білий
- Країна виробник: Китай
- Комплектація: піддон з цілістнолитою передньою панеллю, металевий каркас, регульовані ніжки.
Основне призначення піддону для прийняття душу – надійний захист покриття для підлоги та стін санітарно-гігієнічного приміщення від водних бризок. Душовий піддон сприяє гігієнічності та безпеці ванної кімнати. У санітарних приміщеннях з підвищеною вологістю, в яких відсутній піддон, місця стику стін і покриття підлоги заповнюються застояною водою. Вона створює сприятливе середовище для розмноження бактерій та шкідливих мікроорганізмів.
Піддон - це основний елемент для прийняття душу, що виконує ряд функцій:
- грає роль «фундаменту» для встановлення огорож і виступає сполучною ланкою між дверима та стінками;
- виключає механічний вплив на встановлену в душі зливну систему;
- за рахунок герметичності та надійності конструкції дозволяє безпечно приймати водні процедури;
- виконує роль утеплювача між ногами людини та бетонною підлогою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 50 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для піддону | Так |
| Панель для піддону | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душовий піддон 100х80х15 см акриловий низький прямокутний для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴





