
Унітаз підлоговий із бачком сидінням мікроліфт Viba Ege пристінний подвійний змив
6 600 ₴
- Готово до відправки
Унітаз компакт-підлоговий з бачком сидінням мікроліфт Viba Ege пристінний подвійний змив
Характеристики:
- Довжина-670мм
- Ширина -365мм
- Висота-760мм
- Виробник -VIBA
- Країна виробник- Туреччина
- Тип монтажу-підлоговий
- Випуск води – горизонтальний
- Підведення води-знизу
- Тип сидіння -плавнопадаюче (мікроліфт, soft-lift)
- Колір білий
Комплектація:
-Унітаз
-Бачок
-Подвійна зливна система 3/6
-Сидіння з термопласту
-Комплект кріплення
-Гофра
Підлоговий унітаз-компакт Viba Ege з плавним сидінням, обладнаний горизонтальним випуском води. Унітаз встановлюється до стіни. Змивний бачок з подвійною системою змиву та нижнім підведенням води. Швидкознімна кришка сидіння з термопласту з функцією плавного опускання. У комплект також входять елементи кріплення і гофра.
Анатомічний дизайн, заокруглені форми та відсутність гострих кутів забезпечить просту експлуатацію, а також легкий догляд.
Унітаз-це незамінний предмет у квартирному чи внутрішньобудинковому туалеті. Розглянуте сантехнічне пристосування (унітаз) має обов'язково бути в наявності в квартирі та приватному будинку. За стандартами висота звичайного унітазу дорівнює 390-405мм. Більшість моделей розраховано на статичне навантаження 200 кг. Зливний бачок за нормами вміщує 6 чи 4 л води. Це стандартні технічні характеристики всіх моделей унітазів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viba |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Матеріал бачка | Санфарфор |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Форма чаші | Овальна |
| Конструкція чаші | Воронкоподібна |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Організація змиваючого потоку | Душовий |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Підвід води в бачок | Знизу |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 760 мм |
| Зовнішній діаметр випускного отвору | 100 мм |
| Діаметр отвори подачі води | 15 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |
| Сіфон | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Унітаз підлоговий із бачком сидінням мікроліфт Viba Ege пристінний подвійний змив |
- Ціна: 6 600 ₴



