
Душова кабіна 90х90х193 см на низькому піддоні загартоване скло з малюнком
7 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7122-6
Душова кабіна 90х90х193 см на дрібному піддоні скло з малюнком розсувні двері
ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ НОВОЮ ПОШТОЮ НА ВІДДІЛЕННЯ 800-900грн
- Країна: Китай
- Тип: душова кабіна
- Форма: чверть кола
- Розташування: кутове
- Вхід: спереду
- Піддон: низький
- Матеріал піддону: акрил
- Конструкція дверей: розсувна
- Скло: 4мм
- Колір переднього скла: прозоре з малюнком
- Матеріал профілю: алюміній
- Колір профілю: сатин матовий
- Довжина: 90 см
- Ширина: 90 см
- Висота: 193см
- Магнітний замок
- Сифон
Душова кабіна 90х90 - новинка в модельному ряду душових кабін! Стильний та лаконічний дизайн, спрощена збірка для вашої зручності, мінімальна комплектація для збереження комфортної для вас вартості без втрати якості!
Розмір душової кабіни 90x90 см, висота 193 см. Проста комплектація всіх душових кабін.
Низький піддон, висота від підлоги 13 см, глибина 4 см. Піддон має металевий каркас, він забезпечує стійкість і міцність чаші. Максимальне навантаження – до 130 кг. Сифон входить у комплект.
Профіль виконаний у сірому варіанті, двері кабіни - прозорі з малюнком. Рух дверей здійснюється за допомогою підшипникових роликів. Магнітний замок забезпечить герметичність дверей.
Душова кабіна розміром 90х90х193 см, країна-виробник Китай. Піддон дрібний, виготовлений із матеріалу акрил. Переднє скло прозоре із малюнком товщиною 4 мм, профіль сірий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Комбінована |
| Виконання стінок | З візерунками |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1930 мм |
| Висота піддону | 130 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регульована висота ніжок | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душова кабіна 90х90х193 см на низькому піддоні загартоване скло з малюнком |
- Ціна: 7 900 ₴



