
Душові двері в нішу Shower 150x190 см розсувна двосекційна матове загартоване скло 6 мм
11 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-150-2
Душові двері в нішу Shower 150x190 см розсувна двосекційна матове загартоване скло 6 мм алюмінієвий профіль
Доставка новою поштою на відділення 1100-1400грн
Розсувні душові двері встановлюються в душову нішу, складаються з однієї нерухомої, і однієї розсувної частини. Установка виконується безпосередньо на підлогу, поріг чи душовий піддон відповідного розміру. Душові двері Shower виконані в профілі з високоякісного анодованого алюмінію турецької компанії Demsaş Metal у кольорі матового хрому з 6 мм матовим, загартованим склом. Модель має розміри габаритні 150x190см. Магнітний замок забезпечить герметичність душових дверей. Рухливі двері кріпляться зверху та знизу на підшипникові ролики. За допомогою роликів відбувається плавний рух дверей.
Характеристики:
- Встановлення дверей: (реверсна) ліва/права.
- Тип: душові двері в нішу
- Ширина: 1500мм
- Висота: 1900мм
- Система відкриття: розсувні на роликах
- Матеріал огорожі: скло загартоване
- Покриття скла: матове
- Товщина скла: 6 мм
- Профіль: алюміній
- Колір профілю: матовий хром
- Магнітний замок: Так
- Країна виробник: Туреччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shower |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Поверхня огорожі | Матова |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Хром матовий |
| Наявність дверей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Безбарвний |
| Комплектація | |
| Роликовий механізм | Так |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 1900 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душові двері в нішу Shower 150x190 см розсувні двосекційне матове загартоване скло 6 мм |
- Ціна: 11 600 ₴



