
Душовий піддон напівкруглий 80х80х15 см низький акриловий без ніжок
2 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 208-80
+380 (96) 508-46-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душовий піддон напівкруглий 80х80х15 см см низький акриловий без ніжок
ДОСТАВКА НА ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ 450-550 ГРН
Характеристики:
- Довжина: 80см
- Ширина: 80см
- Висота: 15см
- Діаметр зливного отвору: 5см
- Вид піддону: низький
- Форма: напівкруглий
- Вид встановлення: кутовий, підлоговий
- Передня панель: БЕЗ ПАНЕЛІ
- Матеріал піддону: акрил
- Колір піддону: білий
- Країна виробник: Китай
- Комплектація: тільки піддон
Душові піддони є незамінною частиною будь-якої душової кабіни або просто ванної кімнати. Головним їх завданням є захист підлогового покриття ванної від вологи, а також збір проточної води, що надходить з крана і виведення її в каналізаційну систему.
Серед ключових функцій душових піддонів можна виділити такі:
- ефективний захист меблів та покриття для підлоги ванної кімнати від водяних бризок, які можуть спровокувати в місцях відколів, між плиткою розвиток грибка і мікробів;
- зниження механічного впливу та тиску від напору води на зливну систему душу;
- теплоізоляція стоп людини (від бетонної підлоги);
- за рахунок з'єднання дверей та основи душової кабінки забезпечується повна герметичність пристрою;
- фіксація стоп на підставі душового піддону, що дозволяє безпечно приймати душ без ризику посковзнутися на мокрій поверхні.
Основні переваги душових піддонів:
- величезний вибір моделей різних форм і розмірів, що дозволяє підібрати варіант під будь-яку ванну і під будь-яке стилістичне рішення;
- завдяки ефектному вигляду деяких моделей піддонів душова кабіна може стати центром композиції ванною;
- захисні властивості душового піддону здатні значно покращити зовнішні показники меблів у ванній кімнаті та продовжити її термін служби;
- піддон є необхідним елементом при встановленні кутової душової кабіни з розсувними дверцятами, крім того, піддони кутової форми здатні якісно заощадити вільний простір у ванній.
Серед матеріалів, які найчастіше застосовуються при виготовленні душових піддонів та ванн можна виділити акрил.
Акрил сьогодні вважається найпопулярнішим матеріалом у виготовленні сантехніки для ванної кімнати.
Плюси
- Догляд. Акрил не потребує особливого догляду, легко очищається від бруду та полірується.
- Комфорт. Акрилові ванни та піддони дуже швидко прогріваються і не шумлять при попаданні струменів води.
- Вага. Душові піддони з акрилу досить легкі, що дозволяє монтувати їх у будь-яких умовах і не змушує встановлювати додаткові підпірки.
- Ремонт. При поломці акрилових моделей або утворенні тріщин на їх поверхні такі зразки підлягають швидкому відновленню і не втрачають міцність.
- Форми. Завдяки структурі з акрилу можна виготовляти душові піддони будь-яких форм та розмірів, що дозволяє використовувати їх у будь-якому стилі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 50 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |
| Ніжки для піддону | Ні |
| Панель для піддону | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴



