
Душова кабіна асиметрична 120х80 см без піддона права розсувні двері матове скло 5мм
7 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: R-157
Душова кабіна асиметрична 120х80х180 см без піддона правостороння розсувні двері матове скло 5мм
Розмір душової кабіни 120x80см, висота 180см. Проста комплектація із усіх душових кабін.
Профіль виконаний у сірому варіанті, двері кабіни - матові. Рух дверей здійснюється за допомогою підшипникових роликів у колір профілю. Магнітний замок забезпечить герметичність дверей.
Душова кабіна розміром 120х80х180 см, країна-виробник Китай. Переднє скло матове завтовшки 5 мм, профіль сірий.
Характеристики:
- 120х80x180 см
- Висота: 180 см
- Спосіб встановлення: у кут як на фото
- Без піддона
- Полотно дверей матове
- Скло: загартоване 5мм
- Конструкція дверей: розсувні (2шт) від центру у бік.
- Розсувна система дверей
- Алюмінієвий профіль
- Колір профілю: сірий сатин
- Матова поверхня профілю
- Виробник: Ko&Po
- Країна виробник: Китай
Душова кабіна - це конструкція, призначена для здійснення гігієнічних процедур. Спочатку душові кабіни були винайдені з метою економії простору у ванній кімнаті.
Будь-яка душова кабіна є обмеженим простором, обладнаним душовою стійкою, залежно від типу самої кабіни вони поділяються на:
Відкриті;
Закриті.
У душових кабінах відкритого типу відсутня стеля, їхня конструкція обмежується тільки бічними стінками. Найчастіше такі кабіни встановлюються в кутку ванної кімнати, і душова кабіна стає обмеженою двома стінами приміщення та, власне, стінами кабінки. Монтовані таким чином вироби називають душовими куточками.
Закриті душові кабіни – це сантехнічні конструкції, забезпечені стелею та власними стінками з усіх боків. Такі моделі можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні, де є подача води та каналізації. Кабіни такого типу називають душовими боксами, вони відрізняються різноманітністю функцій і забезпечують особливий комфорт під час гігієнічних процедур.
Двері душових кабін виготовляються з прозорого або матового скла, у тому числі гнутого.
Найбільш популярна конструкція душової кабіни - це розсувна. Розсувні конструкції дверей найбільш досконалі з погляду ергономіки – такі дверцята переміщаються спеціальним металевим напрямним у площині, паралельній стінкам кабінки і дозволяють максимально ефективно задіяти простір в умовах обмеженої площі ванної кімнати.
Стінки та дверцята душових кабін виготовляються із загартованого скла. Безпека - одна з основних вимог, що пред'являються до комплектуючих душових кабінок, тому для виробництва стін і дверей використовується тільки ударостійке скло. Триплексна структура скла не утворює гострих травмуючих уламків при пошкодженні. Скляна поверхня відрізняється гігієнічністю та декоративністю – краплі води стікають по склу, не утворюючи розлучень, а скло не каламутніє при тривалій експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Асиметрична |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 1800 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душова кабіна асиметрична 120х80 см без піддона права розсувні двері матове скло 5 мм |
- Ціна: 7 900 ₴




