
Душова кабіна 90х90x195см з глибоким піддоном матове скло 4мм розсувні двері
7 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90-7125
Душова кабіна 90х90х195см матове розсувне загартоване скло 4мм сірий профіль з глибоким піддоном
ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ НОВОЮ ПОШТОЮ НА ВІДДІЛЕННЯ 2000-2300грн
Характеристики:
- Країна: Китай
- Тип: душова кабіна
- Форма: чверть кола
- Розташування: кутове
- Вхід: спереду
- Піддон: високий
- Матеріал піддону: акрил
- Конструкція дверей: розсувна
- Скло: 4мм
- Колір переднього скла: матове
- Матеріал профілю: алюміній
- Колір профілю: сірий
Розміри:
- Довжина: 90 см
- Ширина: 90 см
- Висота: 195см
Розмір душової кабіни 90x90см, висота 195 см. Проста комплектація всіх душових кабін.
Високий піддон з цільнолитим сидінням, висота від підлоги 43 см, глибина 30 см. Піддон має металевий каркас, він забезпечує стійкість і міцність чаші. Максимальне навантаження – до 120 кг. Сифон входить у комплект.
Профіль виконаний у сірому варіанті, двері кабіни - матові. Рух дверей здійснюється за допомогою підшипникових роликів у колір профілю. Магнітний замок забезпечить герметичність дверей.
Душова кабіна розміром 90х90х190 см, країна-виробник Китай. Піддон високий, виготовлений із матеріалу акрил. Переднє скло матове завтовшки 4 мм, профіль сірий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Висота піддону | 430 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регульована висота ніжок | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душова кабіна 90х90x195 см з глибоким піддоном матове скло 4 мм розсувні двері |
- Ціна: 7 300 ₴



