
Гідромасажний бокс 126 80х80х210 см матовий с заднім склом душова кабіна з низьким піддоном
13 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 126-80FJ
Гідромасажний бокс 126 80x80x210см матовий заднім склом 3 форсунки душова кабіна з піддоном сірий профіль
ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ НА ВІДДІЛЕННЯ 1100-1400ГРН
096-508-46-29
Душова кабіна закритого типу не вимагає встановлення до стіни ванної кімнати.
Розміри :
- довжина 80см
- ширина 80см
- висота 210см
Задні стекла білі
Переднє скло розсувне на роликах, матове
Важливою особливістю цієї моделі є те, що задні скляні стінки знаходяться у алюмінієвій рамі. Це значно спрощує складання кабіни та робить конструкцію загалом більш жорсткою та стійкою.
Задні стінки та переднє скло виготовлені із загартованого удароміцного скла завтовшки 4 мм.
Розсувні двері укомплектовані подвійними верхніми і одинарними нижніми роликами, що саморегулюються.
Профілі та дуги зроблені зі сплаву алюмінію.
Ручки пластикові, металізовані.
У комплект входять 2 лійки:
верхня лійка в даху
знімна ручна лійка на шлангу.
Піддон низький, з цільнолитою панеллю та сифоном.
Висота піддону 14 см, глибина – 4 см. Через піддон легко переступати особливо людям похилого віку.
Полиця зі скла для душового приладдя.
Змішувач для душу трипозиційний, виготовлений із латуні.
Країна виробництва: КНР.
Комплектація:
• дах
• двері розсувні зі скла
• задні стінки із фарбованого скла
• центральна стійка із сантехнічного пластику з 3 гідромасажними форсунками
• тропічний душ у даху
• змішувач
• ручна лійка
• полиця для приладдя
• піддон
• сифон
Особливості: задні стінки зі скла в алюмінієвій рамі.
Гідробокс - являє собою конструкцію, яка гармонійно поєднала функції душу і ванни, поєднавши в собі їх головні переваги
Гідромасажні бокси бувають асиметричними, пристінними та кутовими, з високим та низьким піддоном. Це чудова альтернатива стандартній ванні, адже скляні стіни чудово захищають від виплескування води на підлогу, а наявність глибокого піддону дозволить купати маленьких дітей, прати або замочувати речі .
Гідромасажна душова кабіна з низьким піддоном чудово підійде для людей похилого віку. Адже для того, щоб зайти всередину не потрібно піднімати високо ногу, а просто зробити крок, включити воду комфортної температури, і отримувати задоволення від водних процедур. Скляні двері гідромасажної душової кабіни з магнітним замком, надійно захистять приміщення від вологи, в більшості випадків двері розсувні, виготовляються із загартованого скла (прозорого, матового або тонованого).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Гідромасажна кабіна |
| Тип кабіни | Закрита |
| Комбінована кабіна | Так |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Повностінне |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Вага | 62 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Висота піддону | 14 мм |
| Масаж | |
| Вертикальний гідромасаж | Так |
| Кількість форсунок для вертикального масажу | 3 |
| Масаж спини | Так |
| Кількість форсунок для масажу спини | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Комплектація душової кабіни | Змішувач, Полиця, Душова лійка |
| Регульована висота ніжок | Так |
| Тропічний душ | Так |
| Контрастний душ | Так |
| Вентиляція | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Гідромасажний бокс 126 80х80 матовий із задніми склами душова кабіна з низьким піддоном |
- Ціна: 13 400 ₴





