
Гідромасажний бокс 126 90x90 радіо підсвічування витяжка матове скло душова кабіна з низьким піддоном
15 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 126-90RF
Гідромасажний бокс 126 90x90х210см радіо витяжка підсвічування матове скло розсувні двері душова кабіна з піддоном
ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ НА ВІДДІЛЕННЯ 1200-1500грн
096-508-46-29
Душова кабіна закритого типу не вимагає встановлення до стіни ванної кімнати.
Розміри :
- Ширина-90см
- Довжина-90см
- Висота-210см
- Піддон: низький, висота 14см, глибина 4см, через піддон легко переступати, особливо людям похилого віку
- Задні стекла БІЛІ
- Переднє скло розсувне на роликах, матове.
Важливою особливістю цієї моделі є те, що задні скляні стінки знаходяться у алюмінієвій рамі. Це значно спрощує складання кабіни та робить конструкцію загалом більш жорсткою та стійкою.
Задні стінки та переднє скло виготовлені із загартованого удароміцного скла завтовшки 4 мм.
Розсувні двері укомплектовані подвійними верхніми і одинарними нижніми роликами, що саморегулюються.
Профілі та дуги зроблені зі сплаву алюмінію.
Ручки пластикові, металізовані.
У комплект входять 2 лійки:
- верхня лійка в даху 15 см в діаметрі
- знімна ручна лійка на шлангу 3 режими
Висота піддону з суцільнолитою передньою панеллю та металевим каркасом 14 см, глибина –4 см.
Полиця зі скла для душового приладдя.
Змішувач для душу трипозиційний, виготовлений із латуні.
Країна виробництва: КНР.
Комплектація:
• дах
• двері розсувні зі скла
• задні стінки із фарбованого скла
• центральна стійка із сантехнічного пластику 3 гідромасажні форсунки
• тропічний душ у даху
• FM-радіо, підсвічування, примусова витяжка
• змішувач
• ручна лійка
• полиця для приладдя, дзеркало
• піддон
• сифон
Особливості: задні стінки зі скла в алюмінієвій рамі.
Душовий бокс – це та ж душова кабіна, але на відміну від душової кабіни він закритий з усіх боків безпечним гартованим склом, за допомогою якого можна прийняти душ, розслабитися, відчути себе в сауні або під теплим розслаблюючим "дощем". У душового боксу мінімальний набір функцій. Якщо ви любите швидко приймати душ, а не ніжитись під потоками води, то така сантехніка стане для вас ідеальним вибором. У душовому боксі немає нічого зайвого, і він має невеликий і зручний піддон.
Темпи життя змінюють наші уподобання, багато хто приймає душ замість годинного сидіння у ванній. Попит народжує пропозицію, і душові кабіни еволюціонують у багатофункціональні бокси. Тепер можна не тільки з ранку швидко прийняти душ, а й увечері, після втомливого дня, розслабитися під приємним потоком теплої води, що імітує тропічний дощ. Його можна встановити в будь-якому місці ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Гідромасажна кабіна |
| Тип кабіни | Закрита |
| Комбінована кабіна | Так |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Повностінне |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Висота піддону | 140 мм |
| Масаж | |
| Вертикальний гідромасаж | Так |
| Кількість форсунок для вертикального масажу | 3 |
| Масаж спини | Так |
| Кількість форсунок для масажу спини | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Комплектація душової кабіни | Полиця, Душова лійка, Змішувач, Дзеркало, Радіо |
| Верхне підсвічування | Так |
| Регульована висота ніжок | Так |
| Тропічний душ | Так |
| Контрастний душ | Так |
| Вентиляція | Так |
| Підсвічування панелі управління | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Гідромасажний бокс 126 90x90 радіопідсвітка витяжка матові скла душова кабіна з низьким піддоном |
- Ціна: 15 800 ₴





