
Душові двері в нішу 170х180 см розсувні для душу двосекційні матове загартоване скло 5мм
7 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7053-170
Душові двері скляні 170х180см розсувні в нішу матова двосекційна загартоване скло 5мм сірий профіль
Вартість доставки на відділення нової пошти 700-1000грн
Характеристики:
Розмір готової до встановлення конструкції: 1700х1800мм
- Ширина: 170см
- Висота: 180см
- Тип душових дверей: встановлення в нішу
- Варіант установки: лівий/правий
- Кількість секцій: 2
- Кількість дверей: 1
- Відкриття дверей: розсувні на роликах
- Матеріал профілю: алюміній
- Система подвійних профілів (дозволяє нівелювати будівельні нерівності)
- Колір профіля: сатин сірий
- Скло: загартоване, матове
- Товщина скла: 5мм
Прозорі, матові скляні двері та перегородки здобули величезну популярність в оформленні інтер'єрів. Але особливо ефектно вони виглядають у ванній кімнаті. Скляні двері до ванної кімнати допоможе зберегти об'єм приміщення, прикрасити його, зробити оригінальним. Скло не псується і не деформується від впливу високих температур і вологи, воно зберігає естетичні властивості протягом усього періоду експлуатації, його можна декорувати, його легко доглядати. Двері для душу - чудова ідея з точки зору економії місця, практичності та загальної елегантності інтер'єру. Двері зі скла для душу просто вражають величезними можливостями для втілення найрізноманітніших дизайнерських ідей. Можна купити скляні двері для душу і перетворити ванну на чарівний підводний світ.
Душові двері або скляна огорожа з дверима зі скла можуть успішно замінити собою ванну в маленьких приміщеннях, які зустрічаються в більшості міських квартир ще з радянської забудови. Такі двері не просто зекономлять місце, а й позбавлять ванну від складних непрактичних конструкцій, які зменшать її корисну площу.
Використання високоякісної фурнітури міцного скла дозволяє створювати конструкцію дверей для душу, що має унікальні експлуатаційні переваги:
висока міцність триплексу та загартованого скла;
екологічність;
несприйнятливість для грибка та плісняви;
довговічність та тривалий термін експлуатації;
швидкий монтаж навіть у нестандартних отворах;
безліч варіантів декорування;
втілює сучасний стиль інтер'єру.
Сучасні душові двері вже можна зустріти в багатьох інтер'єрах - їх унікальні технічні та експлуатаційні характеристики, лаконічний зовнішній вигляд припали до смаку тисячам людей.
Прозорі системи відмінно вписуються практично у всі інтер'єри, якщо правильно підібрати конструкцію, дизайн та матеріал. Насамперед, двері для душу, як і інші скляні двері, відрізняються за типом відкриття:
- розсувні - досить поширені двері-купе, проте бувають такі приміщення, в які їх встановити неможливо - тобто немає місця для стулки, що відкочується. Двері є перегородкою (або 2), яка зсувається вбік за допомогою роликового механізму. Скло може бути поміщене в металевий профіль, а може вільно кріпитися на верхній рейці. Такі двері дозволяють заощадити простір у самій ванній кімнаті;
- розпашні - це традиційний варіант дверей, що встановлюються на петлі в коробку з різних матеріалів: дерева, алюмінію та ін. Це хороший варіант для квартир, площа яких дозволяє відкрити двері для душу, розташованого в ніші. Коштують такі двері дешевше за розсувні;
- маятникові - як і розсувні, встановлюються без коробки на системи підлога - стеля. Такі моделі можуть відкриватися зазвичай назовні та всередину ванної;
- двері-гармошки, що складаються, схожі на ширму. Вони підходять для невеликих приміщень, де немає можливості встановити жоден тип дверей.
Головне завдання скляних дверей у душових - захист решти приміщення від вологи та пари. Тому особлива увага при виготовленні таких дверей приділяється якості фурнітури. Фурнітура має бути покрита антикорозійним складом або виготовлятися з нержавіючої сталі або нержавіючого сплаву алюмінію. Інші матеріали можуть або покритися іржею від постійного впливу води, або втратити свої експлуатаційні характеристики і стати крихкішими від впливу гарячих температур. Крім цього, фурнітура має бути міцною – вага скляної стулки може досягати кількох десятків кілограм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Поверхня огорожі | Матова |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Наявність дверей | Так |
| Вага | 42 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Безбарвний |
| Колір фурнітури | Хром глянцевий |
| Комплектація | |
| Роликовий механізм | Так |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1700 мм |
| Висота | 1800 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душові двері скляні 170х180 см розсувні в нішу для душу двосекційне матове загартоване скло 5 мм |
- Ціна: 7 300 ₴





