
Гідромасажний бокс 90х90х210 см матове скло з малюнком душова кабіна на глибокому піддоні
11 650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 470-90-4
Душовий бокс 470-4 90х90х210см матове скло з малюнком душова кабіна з заднім склом глибокий піддон
ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ НА ВІДДІЛЕННЯ 2200-2500грн
096-508-46-29
Душова кабіна закритого типу не вимагає монтажу на стіні ванної кімнати.
Розміри:
- Довжина: 90см
- Ширина: 90см
- Висота: 210см
- Піддон високий: 42см
- Глибина: 28 см
- Задні стекла: білі
- Переднє скло розсувне на роликах, матове з малюнком
- Матеріал профілю: алюміній
- Кольор профіля: сатин сірий
Важливою особливістю цієї моделі є те, що задні скляні стінки знаходяться у алюмінієвій рамі. Це значно спрощує складання кабіни та робить конструкцію загалом більш жорсткою та стійкою.
Задні стінки та переднє скло виготовлені із загартованого удароміцного скла завтовшки 4 мм.
Розсувні двері укомплектовані подвійними верхніми і одинарними нижніми роликами, що саморегулюються.
Профілі та дуги зроблені зі сплаву алюмінію.
Ручки пластикові, металізовані.
У комплект входять 2 лійки:
- верхня лійка в даху
- знімна ручна лійка на шлангу.
Піддон із сидінням, знімною панеллю та сифоном у комплекті.
Висота піддону 42 см, глибина - 28 см. Він може використовуватися як міні-ванна для того, щоб викупати дитину або погріти ноги.
Полиця зі скла для душового приладдя.
Змішувач для душу двопозиційний, виготовлений із латуні.
Країна виробництва: КНР.
Комплектація:
• дах
• двері розсувні зі скла з малюнком
• задні стінки із фарбованого скла
• центральна стійка із сантехнічного пластику
• тропічний душ у даху
• змішувач
• ручна лійка
• полиця для приладдя
• піддон
• сифон
Особливості: задні стінки зі скла в алюмінієвій рамі.
Душовий бокс – це та ж душова кабіна, але на відміну від душової кабіни він закритий з усіх боків безпечним гартованим склом, за допомогою якого можна прийняти душ, розслабитися, відчути себе в сауні або під теплим розслаблюючим "дощем". У душового боксу мінімальний набір функцій. Якщо ви любите швидко приймати душ, а не ніжитись під потоками води, то така сантехніка стане для вас ідеальним вибором. У душовому боксі немає нічого зайвого, і він має невеликий і зручний піддон.
Темпи життя змінюють наші уподобання, багато хто приймає душ замість годинного сидіння у ванній. Попит народжує пропозицію, і душові кабіни еволюціонують у багатофункціональні бокси. Тепер можна не тільки з ранку швидко прийняти душ, а й увечері, після втомливого дня, розслабитися під приємним потоком теплої води, що імітує тропічний дощ. Його можна встановити в будь-якому місці ванної кімнати.
Пріоритетна умова вибору душового боксу – визначення його параметрів. Вибирати модель слід, орієнтуючись на розміри ванної кімнати. Якщо санвузол невеликих розмірів, то моделі з дверцятами, що відчиняються, будуть завдавати незручності і дискомфорту. Переважно для невеликого приміщення вибрати бокс із розсувними дверима. Ще один важливий аспект при виборі – висота душового боксу. Краще перевірити цей параметр відразу, від цього залежать подальші комфортні умови прийняття водних процедур.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Гідромасажна кабіна |
| Тип кабіни | Закрита |
| Комбінована кабіна | Так |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Повностінне |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Вага | 65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Висота піддону | 420 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Комплектація душової кабіни | Сидіння, Полиця, Душова лійка, Змішувач |
| Регульована висота ніжок | Так |
| Тропічний душ | Так |
| Контрастний душ | Так |
| Вентиляція | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Гідромасажний бокс 90х90х210 см матове скло з малюнком душова кабіна на глибокому піддоні |
- Ціна: 11 650 ₴







