
Гідробокс душовий 90х90х215см п'ятикутний прозоре скло душова кабіна з низьким піддоном
14 433 ₴
- Немає в наявності
- Код: Dmd-90
Гідромасажний бокс душовий 90х90х215см п'ятикутний прозоре скло душова кабіна з низьким акриловим піддоном
Вартість доставки новою поштою на відділення приблизно 1200-1600грн
Душова кабіна закритого типу не вимагає встановлення до стіни ванної кімнати.
Характеристики:
Довжина: 90см
Ширина: 90см
Висота: 215см
Піддон: низький, висота 14см, з металевим каркасом регульованими ніжками
Форма піддону: п'ятикутний
Матеріал профілю: алюміній
Колір профілю: білий
Скло: загартоване 4мм.
Колір переднього скла: прозоре
Колір заднього скла: біле
Механізм відкриття дверей: розсувна на роликах
Центральна панель:
-змішувач
-душова лійка
- гідромасажні форсунки 3шт
Душова стійка
Верхній душ
Полочка
Дзеркало
Сифон
Магнітний замок
Гідробокс - являє собою конструкцію, яка гармонійно поєднала функції душу і ванни, поєднавши в собі їх головні переваги
Гідромасажні бокси бувають асиметричними, пристінними та кутовими. Це чудова альтернатива стандартній ванні, адже скляні стіни чудово захищають від виплескування води на підлогу, а наявність глибокого піддону дозволить купати маленьких дітей, прати або замочувати речі .
Гідробокс з низьким піддоном відмінно підійде для людей похилого віку. Адже для того щоб зайти всередину душового боксу не потрібно піднімати високо ногу, а просто зробити крок, включити воду зручної температури, і отримувати насолоду від водних процедур. Скляні двері гідробоксу з магнітним замком, надійно захистять приміщення від вологи, в більшості випадків двері розсувні, виготовляються із загартованого скла (прозорого, матового або тонованого).
Якщо ви вирішили купити гідромасажну душову кабіну, то в описі гідробоксу зверніть увагу на його додаткові функції. Вибирайте гідробокс з функціями, які ви використовуватимете постійно. Функція душу в кабіні може бути, зі знімною лійкою, або тропічним. Майже у всіх гідробоксах є гідромасаж. Напір води та напрямок струменя можна змінювати за допомогою регульованих форсунок, залежно від ваших уподобань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Гідромасажна кабіна |
| Тип кабіни | Закрита |
| Комбінована кабіна | Так |
| Форма душової кабіни | Багатогранна |
| Огорожа | Повностінне |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Колір профілю | Білий |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 215 мм |
| Висота піддону | 140 мм |
| Масаж | |
| Вертикальний гідромасаж | Так |
| Кількість форсунок для вертикального масажу | 3 |
| Масаж спини | Так |
| Кількість форсунок для масажу спини | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Комплектація душової кабіни | Полиця, Душова лійка, Змішувач, Дзеркало |
| Регульована висота ніжок | Так |
| Тропічний душ | Так |
| Контрастний душ | Так |
| Вентиляція | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Гідробокс душовий 90х90х215 см п'ятикутний прозоре скло душова кабіна з низьким піддоном |
- Ціна: 14 433 ₴


