
Скляна штора на ванну 170х140 см розсувна огорожа для ванни матове скло чотири секції
6 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: F-170 S
Скляна штора на ванну 170х140см розсувна сірий профіль огорожа для ванни матове скло чотири секції
Характеристики:
- Установка: на ванну відповідного розміру - 170см
- Тип: скляна штора на ванну
- Ширина: 170см
- Висота: 140см
- Конструкція дверей: розсувні на роликах
- Система відкриття: дві двері, від середини в сторони
- Матеріал огорожі: загартоване скло (матове)
- Товщина скла: 4мм
- Матеріал профілю: алюміній
- Колір профілю: сірий (сатин)
- Магнітний замок
- Країна виробник: Китай
Скляні штори виконують ті ж функції, що їх синтетичні аналоги. Вони захищають кімнату від водяних бризок, а також зонують ванну на окремі функціональні ділянки, сприяючи чіткій організації. Крім цього вони надають особливість всьому інтер'єру. Але якщо м'які шторки практично не викликають подиву, скляна штора відразу привертає увагу, настільки незвичайно вона виглядає. Оптимально підібрані розміри, способи кріплення шторки сприяють підвищенню функціональності. Скляна шторка сподобалася і дизайнерам і мешканцям міських квартир за рахунок низки переваг. Її виготовляють із загартованого скла. Допоміжні елементи роблять їх пластику або полікарбонату. Полікарбонат вважається найбезпечнішим матеріалом. Будь-яка скляна шторка стійка до механічних дій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Спосіб установки | На ванну |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Поверхня огорожі | Матова |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Наявність дверей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Безбарвний |
| Комплектація | |
| Роликовий механізм | Так |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1700 мм |
| Висота | 1400 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Скляна штора на ванну 170х140 см розсувна огорожа для ванни матове скло чотири секції |
- Ціна: 6 400 ₴



