
Штора на ванну розсувна 170х140 см прозора скляна огорожа для ванни сірий профіль дві секції
5 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 170 S-2
Штора для ванни розсувна 170х140см прозора огорожа для ванни скляна сірий профіль дві секції
Характеристики:
- Установка: на ванну відповідного розміру - 170см
- Тип: скляна штора на ванну
- Ширина: 170см
- Висота: 140см
- Конструкція дверей: розсувна на роликах
- Система відкриття: одні двері, зліва направо , або зправа на ліво в залежності від встановлення.
- Матеріал огорожі: загартоване скло (ПРОЗОРЕ)
- Товщина скла: 4мм
- Матеріал профілю: алюміній
- Колір профілю: білий
- Магнітний замок
- Країна виробник: Китай
Скляні штори виконують ті ж функції, що їх синтетичні аналоги. Вони захищають кімнату від водяних бризок, а також зонують ванну на окремі функціональні ділянки, сприяючи чіткій організації. Крім цього вони надають особливість всьому інтер'єру. Але якщо м'які шторки практично не викликають подиву, скляна штора відразу привертає увагу, настільки незвичайно вона виглядає. Оптимально підібрані розміри, способи кріплення шторки сприяють підвищенню функціональності. Скляна шторка сподобалася і дизайнерам і мешканцям міських квартир за рахунок низки переваг. Її виготовляють із загартованого скла. Допоміжні елементи роблять їх пластику або полікарбонату. Полікарбонат вважається найбезпечнішим матеріалом. Будь-яка скляна шторка стійка до механічних дій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Спосіб установки | На ванну |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Хром матовий |
| Наявність дверей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Безбарвний |
| Комплектація | |
| Роликовий механізм | Так |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1700 мм |
| Висота | 1400 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Штора на ванну розсувна 170х140 см прозора скляна огорожа для ванни сірий профіль дві секції |
- Ціна: 5 500 ₴


