
Душові двері в нішу Shower 150x180см розсувні двері для душової ніші матове скло 5мм
9 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-150-2
Душові двері розсувні Shower 150x180см алюмінієвий хромований профіль матове загартоване скло 5мм
Розсувні душові двері встановлюються в душову нішу, складаються з однієї нерухомої, і однієї розсувної частини. Установка виконується безпосередньо на підлогу, поріг чи душовий піддон відповідного розміру. Душові двері Shower виконані в профілі з високоякісного анодованого алюмінію турецької компанії Demsaş Metal у кольорі матового хрому з 5 мм матовим, загартованим склом. Модель має розміри габаритні 150x180см. Магнітний замок забезпечить герметичність душових дверей. Рухливі двері кріпляться зверху та знизу на підшипникові ролики. За допомогою роликів відбувається плавний рух дверей.
Встановлення дверей: (реверсна) ліва/права.
Тип: душові двері в нішу
Ширина: 1500мм
Висота: 1800мм
Система відкриття: розсувні на роликах
Матеріал огорожі: скло загартоване, матове
Товщина скла: 5мм
Профіль: алюміній
Колір профілю: матовий хром
Магнітний замок: Так
Країна виробник: Туреччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shower |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Поверхня огорожі | Матова |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Хром матовий |
| Наявність дверей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Безбарвний |
| Комплектація | |
| Роликовий механізм | Так |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 1800 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душові двері в нішу Shower 150x180 см розсувні двері для душової ніші матове скло 5 мм |
- Ціна: 9 500 ₴


