
Душові двері в нішу Shower 120x180 см розсувні пластикові двері для душової ніші матові три секції
7 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: Platon-120
+380 (96) 508-46-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Душові двері в нішу Shower 120x180см пластикова алюмінієвий білий профіль три секції
Доставка на відділення нової пошти 600-800грн
Розсувні душові двері встановлюються в душову нішу, складаються з однієї нерухомої, і двох розсувних частин. Установка виконується безпосередньо на підлогу, поріг чи душовий піддон відповідного розміру. Душові двері Shower виконані в профілі з високоякісного алюмінію турецької компанії Demsaş Metal у білому кольорі, вітраж виконаний з високоякісного полістиролу. Модель має розміри габаритні 120x180см. Магнітний замок забезпечить герметичність душових дверей. Рухливі частини кріпляться зверху та знизу на підшипникові ролики. За допомогою роликів відбувається плавне відчинення душових дверей.
- Встановлення дверей: (реверсна) ліва/права.
- Тип: душові двері в нішу
- Ширина: 1200мм
- Висота: 1800мм
- Система відкриття: розсувні на роликах
- Кількість секцій: 3
- Кількість рухомих секцій: 2
- Матеріал огородження: полістирол, матовий з візерунком.
- Профіль: алюміній
- Колір профілю: білий
- Магнітний замок
- Країна виробник: Туреччина
- Комплектація: душові двері, комплектуючі для збирання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shower |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал огорожі | Пластик |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Поверхня огорожі | Матова, З візерунками |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Білий |
| Наявність дверей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Роликовий механізм | Так |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1800 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душові двері в нішу Shower 120x180 см розсувні пластикові двері для душової ніші матові три секції |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴


