
Душова кабіна 90х90x190 см матове скло 5мм чорний профіль з глибоким піддоном розсувні двері
8 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: DB-11
Душова кабіна Sunways 90х90х190см матове розсувне загартоване скло 5мм чорний профіль з глибоким піддоном
ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ НОВОЮ ПОШТОЮ НА ВІДДІЛЕННЯ 1700-2100грн
096-508-46-29
Характеристики:
- Виробник: Sunways
- Країна: Китай
- Тип: душова кабіна
- Форма: чверть кола
- Розташування: кутове
- Вхід: спереду
- Піддон: високий
- Матеріал піддону: акрил
- Конструкція дверей: розсувна
- Скло: 5мм
- Колір переднього скла: матове
- Матеріал профілю: алюміній
- Колір профілю: чорний
- Колір фурнітури: чорний
- Довжина: 90 см
- Ширина: 90 см
- Висота: 190см
Душова кабіна Sunways 90х90 - новинка в модельному ряду душових кабін! Стильний та лаконічний дизайн, виконаний у чорно-білих тонах, спрощена збірка для вашої зручності, мінімальна комплектація для збереження комфортної для вас вартості без втрати якості!
Розмір душової кабіни 90x90 см, висота 190 см. Проста комплектація всіх душових кабін.
Високий піддон з цільнолитим сидінням, висота від підлоги 40 см, глибина 30 см. Піддон має металевий каркас, він забезпечує стійкість і міцність чаші. Максимальне навантаження – до 140 кг. Сифон входить у комплект.
Профіль виконаний у чорному варіанті, двері кабіни - матові. Рух дверей здійснюється за допомогою підшипникових роликів у колір профілю. Магнітний замок забезпечить герметичність дверей.
Душова кабіна розміром 90х90х190 см, країна-виробник Китай. Піддон високий, виготовлений із матеріалу акрил. Переднє скло матове завтовшки 5 мм, профіль чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunways |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Чорний |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Висота піддону | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регульована висота ніжок | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душова кабіна 90х90x190 см матове скло 5 мм чорний профіль із глибоким піддоном розсувні дверцята |
- Ціна: 8 300 ₴




