
Душова кабіна VM 90x90х195 з низьким піддоном розсувні двері профіль хром матове скло 6мм
9 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: VM-7006
Душова кабіна 90x90х193см матове скло 6мм розсувні двері профілі глянсовий хром низький акриловий піддон
Душова кабіна 90x90 см з розсувними дверима - це класична душова кабіна без даху з низьким акриловим піддоном.
Кабіна має глянсовий хромований профіль з алюмінію, з безпечним загартованим матовим склом (fabric) товщиною 6 мм. Кріплення дверей, а також їх подальший рух здійснюється за допомогою підшипникових роликів.
Характеристики:
- Довжина: 900мм
- Ширина: 900мм
- Висота: 1930мм
- Скло: матове загартоване Fabric 6мм
- Матеріал профілю анодований алюміній, колір профілю: хром.
- Подвійний пристінний профіль
- Подвійна ручка
- Установка (реверсна) ліва / права.
- Магнітний замок в алюмінієвому профілі
- Піддон акриловий з металевим каркасом та регульованими ніжками.
- Сіфон
Душова кабіна - це конструкція, призначена для здійснення гігієнічних процедур. Спочатку душові кабіни були винайдені з метою економії простору у ванній кімнаті.
Будь-яка душова кабіна є обмеженим простором, обладнаним душовою стійкою, залежно від типу самої кабіни вони поділяються на:
Відкриті;
Закриті.
У душових кабінах відкритого типу відсутня стеля, їхня конструкція обмежується тільки бічними стінками. Найчастіше такі кабіни встановлюються в кутку ванної кімнати, і душова кабіна стає обмеженою двома стінами приміщення та, власне, стінами кабінки. Монтовані таким чином вироби називають душовими куточками.
Закриті душові кабіни – це сантехнічні конструкції, забезпечені стелею та власними стінками з усіх боків. Такі моделі можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні, де є подача води та каналізації. Кабіни такого типу називають душовими боксами, вони відрізняються різноманітністю функцій і забезпечують особливий комфорт під час гігієнічних процедур.
Двері душових кабін виготовляються з прозорого або матового скла, у тому числі гнутого.
Найбільш популярна конструкція душової кабіни - це розсувна. Розсувні конструкції дверей найбільш досконалі з погляду ергономіки – такі дверцята переміщаються спеціальним металевим напрямним у площині, паралельній стінкам кабінки і дозволяють максимально ефективно задіяти простір в умовах обмеженої площі ванної кімнати.
Стінки та дверцята душових кабін виготовляються із загартованого скла. Безпека - одна з основних вимог, що пред'являються до комплектуючих душових кабінок, тому для виробництва стін і дверей використовується тільки ударостійке скло. Триплексна структура скла не утворює гострих травмуючих уламків при пошкодженні. Скляна поверхня відрізняється гігієнічністю та декоративністю – краплі води стікають по склу, не утворюючи розлучень, а скло не каламутніє при тривалій експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Хром глянцевий |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Вага | 55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1930 мм |
| Висота піддону | 130 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душова кабіна 90x90 з низьким піддоном розсувні двері профіль хром матове скло 6 мм |
- Ціна: 9 499 ₴





