
Асиметрична душова кабіна 120х80 см глибокий піддон ліва розсувні двері матове скло 5мм
10 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: L-117
Асиметрична душова кабіна 120х80х195 см глибокий піддон лівостороння розсувні двері матове скло 5мм
Доставка новою поштою на відділення 2000-2300грн
Розмір душової кабіни 120x80см, висота 195см. Проста комплектація із усіх душових кабін. Високий акриловий піддон, висота від підлоги 43 см. Піддон має металевий каркас і регульовані ніжки, він забезпечує стійкість і міцність чаші. Максимальне навантаження – до 120 кг. Сифон входить у комплект.
Профіль виконаний у сірому варіанті, двері кабіни - матові. Рух дверей здійснюється за допомогою підшипникових роликів. Магнітний замок забезпечить герметичність дверей.
Душова кабіна розміром 120х80х195 см, країна-виробник Китай. Піддон глибокий, виготовлений із матеріалу акрил. Переднє скло матове завтовшки 5мм, профіль сірий.
Характеристики:
- 120х80x195 см
- Висота: 195 см
- Спосіб встановлення: у кут як на фото
- Піддон акриловий 120х80х43см з металевим каркасом
- Полотно дверей матове
- Скло: загартоване 5мм
- Конструкція дверей: розсувні (2шт) від центру у бік.
- Розсувна система дверей
- Алюмінієвий профіль
- Колір профілю: сірий сатин
- Матова поверхня профілю
- Виробник: Ko&Po
- Країна виробник: Китай
Душова кабіна - це конструкція, призначена для здійснення гігієнічних процедур. Спочатку душові кабіни були винайдені з метою економії простору у ванній кімнаті.
Будь-яка душова кабіна є обмеженим простором, обладнаним душовою стійкою, залежно від типу самої кабіни вони поділяються на:
Відкриті;
Закриті.
У душових кабінах відкритого типу відсутня стеля, їхня конструкція обмежується тільки бічними стінками. Найчастіше такі кабіни встановлюються в кутку ванної кімнати, і душова кабіна стає обмеженою двома стінами приміщення та, власне, стінами кабінки. Монтовані таким чином вироби називають душовими куточками.
Закриті душові кабіни – це сантехнічні конструкції, забезпечені стелею та власними стінками з усіх боків. Такі моделі можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні, де є подача води та каналізації. Кабіни такого типу називають душовими боксами, вони відрізняються різноманітністю функцій і забезпечують особливий комфорт під час гігієнічних процедур.
Двері душових кабін виготовляються з прозорого або матового скла, у тому числі гнутого.
Найбільш популярна конструкція душової кабіни - це розсувна. Розсувні конструкції дверей найбільш досконалі з погляду ергономіки – такі дверцята переміщаються спеціальним металевим напрямним у площині, паралельній стінкам кабінки і дозволяють максимально ефективно задіяти простір в умовах обмеженої площі ванної кімнати.
Стінки та дверцята душових кабін виготовляються із загартованого скла. Безпека - одна з основних вимог, що пред'являються до комплектуючих душових кабінок, тому для виробництва стін і дверей використовується тільки ударостійке скло. Триплексна структура скла не утворює гострих травмуючих уламків при пошкодженні. Скляна поверхня відрізняється гігієнічністю та декоративністю – краплі води стікають по склу, не утворюючи розлучень, а скло не каламутніє при тривалій експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Асиметрична |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Висота піддону | 430 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регульована висота ніжок | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Асиметрична душова кабіна 120х80 см глибокий піддон ліва розсувні двері матове скло 5 мм |
- Ціна: 10 500 ₴



