
Душовий піддон асиметричний 120х80х15см низький акриловий Shower Tundra лівий для душової кабіни
7 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: Tundra-L
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Душовий піддон асиметричний 120х80х15см низький акриловий Shower Tundra лівий для душової кабіни»
Душовий піддон асиметричний 120х80х15см низький акриловий Shower Tundra лівий для душової кабіни знімна панель
ДОСТАВКА НА ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ 450-650 ГРН
Характеристики:
Довжина: 120см
Ширина: 80см
Висота: 15см
Діаметр зливного отвору: 5см
Вид піддону: низький
Форма: асиметричний-лівий
Вид встановлення: кутовий, підлоговий
Матеріал піддону: акрил
Передня панель: знімна
Колір піддону: білий
Виробник: Shower
Країна виробник: Туреччина
Комплектація: передня панель, металевий каркас, регульовані ніжки.
Душові піддони є незамінною частиною будь-якої душової кабіни або просто ванної кімнати. Головним їх завданням є захист підлогового покриття ванної від вологи, а також збір проточної води, що надходить з крана і виведення її в каналізаційну систему.
Серед ключових функцій душових піддонів можна виділити такі:
- ефективний захист меблів та покриття для підлоги ванної кімнати від водяних бризок, які можуть спровокувати в місцях відколів, між плиткою розвиток грибка і мікробів;
- зниження механічного впливу та тиску від напору води на зливну систему душу;
- теплоізоляція стоп людини (від бетонної підлоги);
- за рахунок з'єднання дверей та основи душової кабінки забезпечується повна герметичність пристрою;
- фіксація стоп на підставі душового до піддону, що дозволяє безпечно приймати душ без ризику посковзнутися на мокрій поверхні.
Основні переваги душових піддонів:
- величезний вибір моделей різних форм і розмірів, що дозволяє підібрати варіант під будь-яку ванну і під будь-яке стилістичне рішення;
- завдяки ефектному вигляду деяких моделей піддонів душова кабіна може стати центром композиції ванною;
- захисні властивості душового піддону здатні значно покращити зовнішні показники меблів у ванній кімнаті та продовжити її термін служби;
- піддон є необхідним елементом при встановленні кутової душової кабіни з розсувними дверцятами, крім того, піддони кутової форми здатні якісно заощадити вільний простір у ванній.
Серед матеріалів, які найчастіше застосовуються при виготовленні душових піддонів і ванн можна виділити акрил.
Акрил сьогодні вважається найпопулярнішим матеріалом у виготовленні сантехніки для ванної кімнати.
Плюси
Догляд. Акрил не потребує особливого догляду, легко очищається від бруду та полірується.
Комфорт. Акрилові ванни та піддони дуже швидко прогріваються і не шумлять при попаданні струменів води.
Вага. Душові піддони з акрилу досить легкі, що дозволяє монтувати їх у будь-яких умовах і не змушує встановлювати додаткові підпірки.
Ремонт. При поломці акрилових моделей або утворенні тріщин на їх поверхні такі зразки підлягають швидкому відновленню і не втрачають міцність.
Форми. Завдяки структурі з акрилу можна виготовляти душові піддони будь-яких форм та розмірів, що дозволяє використовувати їх у будь-якому стилі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shower |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма піддону | Прямокутна-асиметрична |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5 см) |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 50 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для піддону | Так |
| Панель для піддону | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душовий піддон асиметричний 120х80х15 см акриловий низький Shower Tundra лівий для душової кабіни |
- Ціна: 7 600 ₴




