
Подрібнювач харчових відходів з пневмокнопкою FCD 520 кухонний диспоузер
6 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: FCD-520
Подрібнювач харчових відходів з пневмокнопкою FCD 520 кухонний диспоузер для мийки
Характеристики:
Розмір: 174х174х365 мм
Потужність: 370Вт (0.5 к.с)
Напруга: 220-240В
Швидкість обертання: 3300 об/хв
Матеріал ножів: нержавіюча сталь
Матеріал корпусу: АBS пластик+метал
Захист від перевантаження
Колір чорний
Країна виробник: Китай
Як користуватися подрібнювачем відходів
Здавалося б, диспоузер — найпростіший пристрій. Це електромотор із кнопкою. Але використовувати подрібнювач побутових відходів потрібно правильно. Так і прилад прослужить довше, і не буде проблем із каналізацією, яку, якщо постаратися, то все ж таки можна засмічити. Користуватися диспоузер досить просто. Спочатку включаємо холодну воду, а потім сам подрібнювач. Змітаємо відходи у зливний отвір мийки. За потреби можна підштовхнути їх у правильному напрямку за допомогою спеціальної кришки-штовхача. Головне – не перекривати потік води. Це важливо, оскільки в деяких моделях корок глухий, без клапана. Подрібнення відходів відбувається за рахунок тертя про ребристі стінки робочої камери, «кулачки» та диски. Вони повністю безпечні, тому що глибоко заховані в корпусі пристрою. Як тільки процес подрібнення завершився, вимикаємо диспоузер, а вже потім через пару секунд воду. Важливо дотримуватися саме такої черговості. Вода виконує такі завдання: вона не дозволяє перегріватись компонентам подрібнювача, а також доставляє відходи прямо в каналізацію, не даючи їм налипати на труби і ставати джерелом неприємного запаху.
Що може перемолоти диспоузер?
Диспоузер може переробити майже всі харчові відходи: очищення від фруктів, овочів, зелені, риби, горіхів, насіння, рибні кістки, яєчну шкаралупу в невеликих кількостях, кісточки вишні, сливи і т.д. З нехарчових відходів диспоузер може переробити одноразові буми серветки.
Для самоочищення подрібнювача відходів та каналізаційних труб навіть рекомендується час від часу відправляти в диспоузер курячі кістки. Коли він подрібнює кістки, виходить своєрідний абразив, який є добрим «скрабом» для очищення каналізаційної системи.
Небажані або заборонені продукти наведені в інструкції. Насамперед, це волокнисті овочі, артишоки, кукурудзяне лушпиння, велика кількість яєчної шкаралупи і т. д. Не варто виливати в подрібнювач велику кількість жиру та сала – це може призвести до засмічення системи.
Диспоузер допоможе позбавитися харчових відходів і не зберігати їх у сміттєвому пакеті, що зазвичай супроводжується супутніми запахами, калюжами та іншими незручностями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunways |
| Тип подрібнювача | Електричний |
| Потужність двигуна | 0.5 к. с. |
| Спосіб завантаження | Безперервне завантаження |
| Кількість стадій подрібнення | 5 |
| Об'єм камери подрібнення | 1.2 л |
| Тип вимикача | Пневматичний |
| Реверс | Ні |
| Система шумозниження | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 3300 об/хв |
| Антикорозійне покриття | Так |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кришка-штовхач | Так |
| Можливість підключення до посудомийній машині | Так |
| Матеріал камери | Нержавіюча сталь |
| Матеріал дробильних кулачків | Нержавіюча сталь |
| Матеріал подрібнювального диска | Нержавіюча сталь |
| Параметри підключення до мережі | |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 365 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Глибина | 174 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| тип призначення | |
| тип призначення | Подрібнювач харчових відходів із пневмокнопкою FCD 520 диспоузер кухонний |
- Ціна: 6 500 ₴


