
Душова кабіна Ko&Po 90x90х195 см квадратна з низьким піддоном розсувні двері матове загартоване скло 5мм
8 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7006-90
Душова кабіна квадратна 90х90х193см з низьким квадратним піддоном розсувні двері матове загартоване скло 5мм
Характеристики:
- Довжина: 90 см
- Ширина: 90 см
- Висота з піддоном: 193см
- Конструкція дверей: розсувна на роликах
- Скло: матове 5 мм
- Магнітний замок дверей
- Сифон
- Матеріал профілю: алюміній
- Колір профілю: сатин
- Піддон: висота 13 см, з каркасом та регульованими ніжками.
- Душовий піддон армований скловолокном
- Діаметр зливного отвору 50мм
Універсальна установка в лівий та правий кут
Душова кабіна - це конструкція, призначена для здійснення гігієнічних процедур. Спочатку душові кабіни були винайдені з метою економії простору у ванній кімнаті.
Будь-яка душова кабіна є обмеженим простором, обладнаним душовою стійкою, залежно від типу самої кабіни вони поділяються на:
Відкриті;
Закриті.
У душових кабінах відкритого типу відсутня стеля, їхня конструкція обмежується тільки бічними стінками. Найчастіше такі кабіни встановлюються в кутку ванної кімнати, і душова кабіна стає обмеженою двома стінами приміщення та, власне, стінами кабінки. Монтовані таким чином вироби називають душовими куточками.
Закриті душові кабіни – це сантехнічні конструкції, забезпечені стелею та власними стінками з усіх боків. Такі моделі можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні, де є подача води та каналізації. Кабіни такого типу називають душовими боксами, вони відрізняються різноманітністю функцій і забезпечують особливий комфорт під час гігієнічних процедур.
Двері душових кабін виготовляються з прозорого або матового загартованого скла. Безпека - одна з основних вимог, що пред'являються до комплектуючих душових кабінок, тому для виробництва стін і дверей використовується тільки ударостійке скло. Триплексна структура скла не утворює гострих травмуючих уламків при пошкодженні. Скляна поверхня відрізняється гігієнічністю та декоративністю – краплі води стікають по склу, не утворюючи розлучень, а скло не каламутніє при тривалій експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1930 мм |
| Висота піддону | 130 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регульована висота ніжок | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душова кабіна квадратна 90x90 см із низьким піддоном розсувні двері матове загартоване скло 5 мм |
- Ціна: 8 200 ₴





