Душовий піддон п'ятикутний 90х90х15 см низький акриловий з каркасом, ніжками
ДОСТАВКА НА ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ 350-500 ГРН
Характеристики:
Довжина: 90см
Ширина: 90см
Висота: 15см
Діаметр зливного отвору: 5см
Вид піддону: низький
Форма: п'ятикутний
Вид встановлення: кутовий, підлоговий
Матеріал піддону: акрил
Колір піддону: білий
Країна виробник: Китай
Комплектація: піддон з суцільнолитою передньою панеллю, металевий каркас, регульовані ніжки.
Основне призначення піддону для прийняття душу – надійний захист покриття для підлоги та стін санітарно-гігієнічного приміщення від водних бризок. Душовий піддон сприяє гігієнічності та безпеці ванної кімнати. У санітарних приміщеннях з підвищеною вологістю, в яких відсутній піддон, місця стику стін і покриття підлоги заповнюються застояною водою. Вона створює сприятливе середовище для розмноження бактерій та шкідливих мікроорганізмів.
Піддон - це основний елемент для прийняття душу, що виконує ряд функцій:
грає роль «фундаменту» для встановлення огорож і виступає сполучною ланкою між дверима та стінками;
виключає механічний вплив на встановлену в душі зливну систему;
за рахунок герметичності та надійності конструкції дозволяє безпечно приймати водні процедури;
виконує роль утеплювача між ногами людини та бетонною підлогою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Форма піддону | П'ятикутна |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5 см) |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 50 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для піддону | Так |
| Панель для піддону | Так |
- Ціна: 3 117 ₴





