
Душовий квадратний піддон 90х90х45 см Shower Mina акриловий глибокий із сидінням панеллю ніжками
10 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: Mina-90
Душовий квадратний піддон 90х90х45см Shower Mina акриловий глибокий із сидінням знімною панеллю ніжками
Доставка тільки новою поштою приблизно 1400-1700грн
Характеристики:
- Довжина: 90см
- Ширина: 90см
- Висота: 45см
- Діаметр зливного отвору: 5см
- Вид піддону: високий з сидінням
- Форма піддону: квадратний
- Вид встановлення: кутовий, підлоговий
- Матеріал піддону: акрил
- Колір піддону: білий
- Виробник: Shower
- Країна виробник: Туреччина
- У комплекті: передня панель, металевий каркас, регульовані ніжки, сифон злив-перелив
Душовий піддон Shower Mina виготовлений зі 100% сантехнічного ливарного акрилу з ергономічним дизайном, що має при цьому максимальну функціональність. Виріб підходить для людей похилого віку.
Піддон поставляється у зібраному вигляді на каркасі з фронтальною панеллю. Панель легкознімна для полегшення обслуговування піддону.
Душові піддони є незамінною частиною будь-якої душової кабіни або просто ванної кімнати. Головним їх завданням є захист підлогового покриття ванної від вологи, а також збір проточної води, що надходить з крана і виведення її в каналізаційну систему.
Серед ключових функцій душових піддонів можна виділити такі:
- ефективний захист меблів та покриття для підлоги ванної кімнати від водяних бризок, які можуть спровокувати в місцях відколів, між плиткою розвиток грибка і мікробів;
- зниження механічного впливу та тиску від напору води на зливну систему душу;
- теплоізоляція стоп людини (від бетонної підлоги);
- за рахунок з'єднання дверей та основи душової кабінки забезпечується повна герметичність пристрою;
- фіксація стоп на підставі душового кпіддону, що дозволяє безпечно приймати душ без ризику посковзнутися на мокрій поверхні.
- Основні переваги душових піддонів:
- величезний вибір моделей різних форм і розмірів, що дозволяє підібрати варіант під будь-яку ванну і під будь-яке стилістичне рішення;
- завдяки ефектному вигляду деяких моделей піддонів душова кабіна може стати центром композиції ванною;
- захисні властивості душового піддону здатні значно покращити зовнішні показники меблів у ванній кімнаті та продовжити її термін служби;
- піддон є необхідним елементом при встановленні кутової душової кабіни з розсувними дверцятами, крім того, піддони кутової форми здатні якісно заощадити вільний простір у ванній.
Серед матеріалів, які найчастіше застосовуються при виготовленні душових піддонів і ванн можна виділити акрил.
Акрил сьогодні вважається найпопулярнішим матеріалом у виготовленні сантехніки для ванної кімнати.
Плюси
Догляд. Акрил не потребує особливого догляду, легко очищається від бруду та полірується.
Комфорт. Акрилові ванни та піддони дуже швидко прогріваються і не шумлять при попаданні струменів води.
Вага. Душові піддони з акрилу досить легкі, що дозволяє монтувати їх у будь-яких умовах і не змушує встановлювати додаткові підпірки.
Ремонт. При поломці акрилових моделей або утворенні тріщин на їх поверхні такі зразки підлягають швидкому відновленню і не втрачають міцність.
Форми. Завдяки структурі з акрилу можна виготовляти душові піддони будь-яких форм та розмірів, що дозволяє використовувати їх у будь-якому стилі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shower |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма піддону | Квадратна |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Глибокий (від 15 до 39 см) |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 50 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Ніжки для піддону | Так |
| Панель для піддону | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душовий квадратний піддон 90х90х45 см Shower Mina акриловий глибокий із сидінням панеллю ніжками |
- Ціна: 10 400 ₴



