Сифон для дрібного душового піддону з отвором 9 см
Сифон монтується на дно душового піддону з діаметром отвору 9см і виконує функцію відведення води з піддону. Сифон не має клапана (клік-клак), таким чином вода не затримується в душовому піддоні і відбувається злив у каналізацію. Конструкцією сифона передбачена невелика ємність у вигляді склянки для збирання сміття, яка легко витягується для очищення.
Характеристики:
- Для душових піддонів з діаметром зливного отвору 9см
- Довжина гофри в початковому положенні 210мм.
- Довжина гофри в розтягнутому положенні 760мм.
- Діаметр гофри для входу в каналізацію 32мм
- Верхня хромована накладка діаметром 115мм
- Ємність для збору сміття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shower |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення сифона | Для піддону |
| Тип сифона | Гофрований |
| Матеріал сифона | Пластик |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Максимальна температура робочого середовища | 70 град. |
| Колір | Білий |
| Довжина | 760 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Випуск | Так |
| Колба | Так |
| Гофрована труба | Так |
| З'єднувальні гайки | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Сифон для низького душового піддона з отвором 90 мм із гідрозакривом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴





