
Душовий піддон 80х80х30 см акриловий квадратний із передньою панеллю каркасом ніжками
4 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7030-80
Душовий піддон квадратний 80x80х30 см середній акриловий для душу з передньою панеллю ніжками
Доставка новою поштою на відділення 850-1050 грн
Характеристики:
- Довжина: 80см
- Ширина: 80см
- Висота: 30см
- Глибина: 17см
- Діаметр зливного отвору: 5 см
- Тип піддона: середній
- Форма піддону: квадратний
- Тип встановлення: кутовий, підлоговий
- Матеріал піддона: акрил
- Колір піддона: білий
- Країна виробник: Китай
У комплекті: передня панель, металевий каркас, регульовані ніжки.
Душовий піддон виготовлений з сантехнічного лиття акрилу з ергономічним дизайном, що має водночас максимальну функціональність.
Піддон постачається в зібраному вигляді на каркасі з фронтальною панеллю.
Душові піддони є незамінною частиною будь-якої душової кабіни або просто ванної кімнати. Головним їхнім завданням є захист підлогового покриття ванної від вологи, а також збір протікальної води, що надходить із крана, та виведення її в каналізаційну систему.
Серед ключових функцій душових піддонів можна виділити такі:
- ефективний захист меблів і підлогового покриття ванної кімнати від водяних бризок, які можуть спровокувати в місцях відколів, між плиткою розвиток грибка та мікробів;
- зниження механічного впливу та тиску від напору води на зливну систему душу;
- теплоізоляція стоп людини (від бетонної підлоги);
- завдяки з'єднанню дворок і основи душової кабінки забезпечується повна герметичність пристрою;
- фіксація стоп на основі душового піддона, що дає змогу безпечно приймати душ без ризику послизнутися на мокрій поверхні.
-
Основні переваги душових піддонів:
- величезний вибір моделей найрізноманітніших форм і розмірів, що дає змогу підібрати варіант під будь-яку ванну та під будь-яке стилістичне рішення;
- завдяки ефектному вигляду деяких моделей піддонів душова кабіна може стати композиційним центром ванної;
- захисні властивості душового піддона здатні неабияк поліпшити зовнішні показники меблів у ванній кімнаті та продовжити її термін експлуатації;
- піддон є необхідним елементом під час встановлення кутової душової кабіни з розсувними дверцятами, крім того, піддони кутової форми здатні якісно заощадити вільний простір у ванній.
Серед матеріалів, які найчастіше застосовуються під час виготовлення душових піддонів і ванн можна виділити акрил.
Акрил сьогодні вважається найпопулярнішим матеріалом у виготовленні сантехніки для ванної кімнати.
Плюси
- Догляд. Акрил не потребує особливого догляду, легко очищається від бруду та полірується.
- Комфорт. Акрилові ванни та піддони дуже швидко прогріваються й не шумлять у разі потрапляння струменів води.
- Вага. Душові піддони з акрилу досить легкі, що дає змогу монтувати їх у будь-яких умовах і не змушує встановлювати додаткові підпірки.
- Ремонт. Під час ламання акрилових моделей або під час утворення тріщин на їх поверхні такі зразки підлягають швидкому відновленню та не втрачають міцність.
- Форми. Завдяки структурі з акрилу можна виготовляти душові піддони будь-яких форм і розмірів, що дає змогу використовувати їх у будь-якому стилі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Форма піддону | Квадратна |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Глибокий (від 15 до 39 см) |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 50 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |
| Ніжки для піддону | Так |
| Панель для піддону | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душовий квадратний акриловий піддон 80х80х30 см середній із передньою панеллю каркасом ніжками |
- Ціна: 4 500 ₴



