
Квадратна душова кабіна Sunways 90x90x180см без піддону прозора з малюнком розсувні двері
6 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: SBW-90
+380 (96) 508-46-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Квадратна душова кабіна Sunways SBW 90x90x180см без піддону прозора з білим малюнком лінії, розсувні двері
Доставка новою поштою на відділення 550-650грн
Ця душова кабіна з елегантним дизайном, безумовно, по-справжньому зручна у використанні, що робить її чудовим доповненням до вашої ванної кімнати. Міцний матеріал: алюмінієва рама та вітраж ESG надають додаткової стійкості. Компактна конструкція: Душова кабіна призначена для кутової установки на підготовлену підлогу або душовий піддон (купується окремо) відповідного розміру, що забезпечує ефективне рішення для максимального використання простору. Безшумне і легке відкривання: коліщата, що обертаються, дозволяють безшумно відкривати душову кабіну.
Характеристики:
- Довжина: 90см
- Ширина: 90см
- Висота: 180см
- Форма кабіни: квадратна
- Монтаж: на підлогу, піддон відповідного розміру
- Матеріал вітража: загартоване скло
- Товщина скла: 5мм
- Оформлення скла: прозоре з декором
- Матеріал профілю: алюміній
- Колір профілю: хром
- Колір фурнітури: хром
- Конструкція дверей: розсувні на роликах
- Магнітний замок дверей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunways |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | З візерунками |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1800 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Квадратна душова кабіна Sunways 90x90x180 см без піддона прозора з малюнком розсувні двері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 700 ₴





