
Душова кабіна 120x80 см прямокутна з чорним профілем прозора розсувні двері з малюнком без піддону
8 000 ₴
- Немає в наявності
Душова кабіна 120x80x180 см прямокутна із чорним профілем прозоре скло 5мм розсувні двері з малюнком без піддону
Характеристики:
- Виробник: Sunways
- Довжина: 120 см
- Ширина: 80 см
- Висота: 180см
- Країна: Китай
- Тип: душова кабіна
- Форма: прямокутна
- Розташування: кутове
- Вхід: з кута
- Піддон: Без піддону
- Можлива ліва або права установка
- Конструкція дверей: розсувна
- Скло: 5мм
- Колір переднього скла: прозорі з малюнком.
- Матеріал профілю: алюміній
- Колір профілю: чорний
- Колір фурнітури: чорний
Ця душова кабіна з елегантним дизайном у чорному кольорі, безумовно, по-справжньому зручна у використанні, що робить її чудовим доповненням до вашої ванної кімнати. Міцний матеріал: алюмінієва рама та скла ESG надають додаткової стійкості.
Компактна конструкція: Душова кабіна призначена для кутової установки, що забезпечує ефективне рішення для максимального використання простору.
Безшумне і легке відкривання: колеса, що обертаються, дозволяють практично безшумно відкривати душову кабіну.
Примітка: Душовий піддон не входить у комплект поставки, купується окремо
Душова кабіна Sunways 120х80х180см – новинка у модельному ряді душових кабін! Стильний та лаконічний дизайн, виконаний у чорному кольорі, спрощена збірка для вашої зручності, мінімальна комплектація для збереження комфортної для вас вартості без втрати якості!
Розмір душової кабіни 120x80 см, висота 180 см. Проста комплектація всіх душових кабін.
Профіль виконаний у чорному варіанті, двері кабіни - прозорі. Рух дверей здійснюється за допомогою підшипникових роликів у колір профілю. Магнітний замок забезпечить герметичність дверей.
Душова кабіна розміром 120х80х180 см, країна-виробник Китай. Переднє скло прозоре з малюнком "клітка" та товщиною 5 мм, профіль чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunways |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Прямокутна |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | З візерунками |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 1800 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душова кабіна 120x80 см прямокутна з чорним профілем прозора розсувні двері з малюнком без піддона |
- Ціна: 8 000 ₴





