
Душова кабіна 90x90 см напівкругла профіль хром скло з малюнком 5 мм без піддону
7 100 ₴
- Готово до відправки
Душова кабіна 90x90x180 см напівкругла хромований профіль розсувні двері скло з малюнком 5 мм без піддону
Характеристики:
- Виробник: Sunways
- Довжина: 90 см
- Ширина: 90 см
- Висота: 180см
- Країна: Китай
- Тип: душова кабіна
- Форма: напівкругла
- Розташування: кутове
- Вхід: спереду
- Піддон: Без піддону
- Можлива ліва або права установка
- Конструкція дверей: розсувна
- Скло: 5мм
- Колір переднього скла: прозорі з малюнком.
- Матеріал профілю: алюміній
- Колір профілю: хром
- Колір фурнітури: хром
Ця душова кабіна з елегантним дизайном у хромованому кольорі, безумовно, по-справжньому зручна у використанні, що робить її чудовим доповненням до вашої ванної кімнати. Міцний матеріал: алюмінієва рама та скла ESG надають додаткової стійкості.
Компактна конструкція: Душова кабіна призначена для кутової установки, що забезпечує ефективне рішення для максимального використання простору.
Безшумне і легке відкривання: колеса, що обертаються, дозволяють практично безшумно відкривати душову кабіну.
Примітка: Душовий піддон не входить у комплект поставки, купується окремо
Душова кабіна Sunways 90х90х180см – новинка у модельному ряді душових кабін! Стильний та лаконічний дизайн, виконаний у світлих тонах, спрощена збірка для вашої зручності, мінімальна комплектація для збереження комфортної для вас вартості без втрати якості!
Розмір душової кабіни 90x90 см, висота 180 см. Проста комплектація всіх душових кабін.
Профіль виконаний у хромованому варіанті, двері кабіни - прозорі з малюнком. Рух дверей здійснюється за допомогою підшипникових роликів у колір профілю. Магнітний замок забезпечить герметичність дверей.
Душова кабіна розміром 90х90х180 см, країна-виробник Китай. Переднє скло прозоре з малюнком "осінь" та товщиною 5 мм, профіль хромований.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunways |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | З візерунками |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Хром глянцевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1800 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душова кабіна 90x90 см напівкругла профіль хром скло з малюнком 5 мм без піддона |
- Ціна: 7 100 ₴




