
Душова кабіна 80x80 см напівкругла матове скло 4 мм без піддону
4 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7122-80 NT
Душова кабіна 80x80x180 см напівкругла розсувні двері матове скло 4 мм без піддону
Характеристики:
- Виробник: ko&po
- Довжина: 80 см
- Ширина: 80 см
- Висота: 180см
- Країна: Китай
- Тип: душова кабіна
- Форма: напівкругла
- Розташування: кутове
- Вхід: спереду
- Піддон: Без піддону
- Можлива ліва або права установка
- Конструкція дверей: розсувні
- Скло: 4мм
- Колір переднього скла: матове.
- Матеріал профілю: алюміній
- Колір профілю: сатин (сірий)
Ця душова кабіна з елегантним дизайном , безумовно, по-справжньому зручна у використанні, що робить її чудовим доповненням до вашої ванної кімнати. Міцний матеріал: алюмінієва рама та загартовані скла надають додаткової стійкості.
Компактна конструкція: Душова кабіна призначена для кутової установки, що забезпечує ефективне рішення для максимального використання простору.
Безшумне і легке відкривання: колеса, що обертаються, дозволяють практично безшумно відкривати душову кабіну.
Примітка: Душовий піддон не входить у комплект поставки, купується окремо
Душова кабіна 80х80х180см – новинка у модельному ряді душових кабін! Стильний та лаконічний дизайн, виконаний у світлих тонах, спрощена збірка для вашої зручності, мінімальна комплектація для збереження комфортної для вас вартості без втрати якості!
Розмір душової кабіни 80x80 см, висота 180 см. Проста комплектація всіх душових кабін.
Профіль виконаний із алюмінія, двері кабіни - матові. Рух дверей здійснюється за допомогою підшипникових роликів у колір профілю. Магнітний замок забезпечить герметичність дверей.
Душова кабіна розміром 80х80х180 см, країна-виробник Китай. Переднє скло матове та товщиною 4 мм, профіль сірий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 1800 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Душова кабіна 80x80 см напівкругле матове скло 4 мм без піддона |
- Ціна: 4 800 ₴



