
Душовий піддон 120х90х15см акриловий низький Shower Drop прямокутний для душової кабіни
11 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: Drop 120-90
+380 (96) 508-46-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Піддон душовий 120х90х15см акриловий Shower Drop прямокутний для душу низький з ніжками
ДОСТАВКА НА ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ 600-750 ГРН
Характеристики:
- Довжина: 120см
- Ширина: 90см
- Висота: 15см
- Діаметр зливного отвору: 8см
- Декоративна накладка з нержавіючої сталі 4мм поверх зливного отвору
- Вид піддону: низький
- Форма: прямокутний
- Знімна передня панель
- Вид встановлення: кутовий, підлоговий
- Посилене дно
- Матеріал піддону: акрил
- Колір піддону: білий
- Виробник: Shower
- Країна виробник: Туреччина
Комплектація: передня панель, металевий каркас, регульовані ніжки, траповий сіфон
Основне призначення піддону для прийняття душу – надійний захист покриття для підлоги та стін санітарно-гігієнічного приміщення від водних бризок. Душовий піддон сприяє гігієнічності та безпеці ванної кімнати. У санітарних приміщеннях з підвищеною вологістю, в яких відсутній піддон, місця стику стін і покриття підлоги заповнюються застояною водою. Вона створює сприятливе середовище для розмноження бактерій та шкідливих мікроорганізмів.
Піддон - це основний елемент для прийняття душу, що виконує ряд функцій:
- грає роль «фундаменту» для встановлення огорож і виступає сполучною ланкою між дверима та стінками;
- виключає механічний вплив на встановлену в душі зливну систему;
- за рахунок герметичності та надійності конструкції дозволяє безпечно приймати водні процедури;
- виконує роль утеплювача між ногами людини та бетонною підлогою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shower |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5 см) |
| Колір | Білий |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 80 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Ніжки для піддону | Так |
| Панель для піддону | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 100 ₴




