
Душові двері 90х190 см розпашні Shower Relax матове загартоване скло 6 мм
13 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: Relax 90
Душові двері 90х190 см в нішу розстібні Shower Relax матове загартоване скло 6 мм
Розпашні двері для душової ніші Турецької компанії Shower, модель Relax – ідеальне рішення для вашої ванної кімнати. Ці скляні розпашні двері розміром 90x190см забезпечують максимальний комфорт під час прийняття душу, а також захистять ванну кімнату від попадання води за межі душової ніші.
Вони виготовлені з високоякісного загартованого скла завтовшки 6мм, що гарантує довговічність та безпеку. Матове скло приховає все те, що відбувається зі зворотного боку, надає елегантності та сучасного вигляду вашій ванній кімнаті.
Розпашна система відкриття дверей проста у використанні, а її конструкція забезпечує максимальну зручність та економію простору у вашій душовій ніші.
Завдяки хромованому алюмінієвому профілю з високоякісного алюмінію, ці двері не тільки стійкі до корозії, але й легко встановлюються. Компактні розміри дозволяють їх використовувати навіть у невеликих приміщеннях. Для компенсації нерівності стін у даній серії використано розширювальний профіль, з можливістю регулювання до 15 мм.
Душові двері Shower Relax можуть встановлюватися як на піддон, відповідного розміру, так і на будь-яку рівну підготовлену поверхню.
Простота у догляді – ще одна перевага душових дверей, на матовому склі практично не видно слідів мильної води. Саме скло легко чистити, що дозволяє зберігати бездоганний вигляд упродовж тривалого часу.
Виробництва Shower розташовані у Туреччині. Це сучасні, технологічні фабрики, що відповідають найвищим світовим стандартам якості. Вся продукція сертифікована та відповідає міжнародним стандартам якості гігієни, тому що використовуються матеріали виключно внутрішнього виробництва.
Характеристики товару:
- Ширина: 90см.
- Висота: 190см
- Система відкриття: розстібна
- Конструкція відкриття: поворотна профільна петля
- Встановлення: ліва/права
- Матеріал вітража: Загартоване скло
- Товщина скла: 6мм
- Колір вітража: Матовий
- Форма дверей: Пряма
- Матеріал профілю: Алюміній
- Колір профілю: Хромований
- Магнітний замок дверей
- Країна виробник: Туреччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shower |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Поверхня огорожі | Матова |
| Конструкція жорстких шторок | Комбінована |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Хром |
| Наявність дверей | Так |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір фурнітури | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1900 мм |
- Ціна: 13 300 ₴



