
Скляна штора на ванну 80х140 см нерухома огорожа на ванну прозоре загартоване скло 6 мм
4 100 ₴
- Готово до відправки
Скляна штора на ванну 80х140 см нерухома огорожа для ванни прозоре скло 6 мм
Характеристики:
- Установка: на пряму ванну
- Тип: скляна штора на ванну
- Ширина: 80см
- Висота: 140см
- Конструкція скла: нерухома
- Матеріал огорожі: загартоване скло (прозоре)
- Товщина скла: 6 мм
- Матеріал профілю: алюміній
- Колір профілю: хром
- Країна виробник: Китай
Скляні штори виконують ті ж функції, що їх синтетичні аналоги. Вони захищають кімнату від водяних бризок, а також зонують ванну на окремі функціональні ділянки, сприяючи чіткій організації. Крім цього вони надають особливість всьому інтер'єру. Але якщо м'які шторки практично не викликають подиву, скляна штора відразу привертає увагу, настільки незвичайно вона виглядає. Оптимально підібрані розміри, способи кріплення шторки сприяють підвищенню функціональності. Скляна шторка сподобалася і дизайнерам і мешканцям міських квартир за рахунок низки переваг. Її виготовляють із загартованого скла. Допоміжні елементи роблять їх пластику або полікарбонату. Полікарбонат вважається найбезпечнішим матеріалом. Будь-яка скляна шторка стійка до механічних дій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Спосіб установки | На ванну |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасні |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Хром |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Безбарвний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1400 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Скляна штора на ванну 80х140 см поворотна огорожа для ванни прозоре загартоване скло 6 мм |
- Ціна: 4 100 ₴



